1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

همه در آزمون امسال، قبول می شوند

همه در آزمون امسال، قبول می شوند همه شرکت کنندگان در آزمون ورود به دانشگاهها امسال قبول می شوند...

 

شمار شرکت کنندگان در آزمون سراسری پارسال یک میلیون و ۳۱ هزار و ۳۸۲ نفر بود درحالی که امسال ۸۸۷ هزار و ۸۴۵ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ شرکت کرده اند. همه در آزمون امسال، قبول می شوندهمه شرکت کنندگان در آزمون ورود به دانشگاهها امسال قبول می شوند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور امروز گفت: از آنجا که گنجایش دانشگاه های کشور یک و نیم میلیون نفر است با تعداد کنونی شرکت کنندگان همه آنها در آزمون ورود به دانشگاهها قبول می شوند.

 

حسین توکلی با اعلام این که آمار شرکت کنندگان کنکور امسال کاهش یافته است افزود: شمار شرکت کنندگان در آزمون سراسری پارسال یک میلیون و ۳۱ هزار و ۳۸۲ نفر بود درحالی که امسال ۸۸۷ هزار و ۸۴۵ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ شرکت کرده اند.

 

او گفت: این خبر خوشی برای داوطلبان بخاطر شانس بیشتر آنها در قبولی است.

 

http://www.drmalekiedu.ir/images/image/14.jpg

 

نتایج آزمون، هفته اول مرداد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشورافزود: چهل و پنجمین آزمون سراسری کشور روزهای ۲۱ و  ۲۲خرداد امسال برگزار می شود و نتایج آزمون سراسری هفته اول مرداد بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

 

حسین توکلی گفت: در کنکور ریاضی فنی امسال گنجایش دانشگاههای کشور ۲۵۰ هزار نفر است اما فقط ۱۸۱ هزار و ۴۹۹ داوطلب در کنکور شرکت کرده اند و در گروه آزمایشی علوم تجربی نیز که در سه سال گذشته در مقایسه با رشته علوم انسانی شرکت کننده بیشتری داشته است پارسال ۵۲۲ هزار داوطلب و امسال ۴۹۷ هزار نفر شرکت کرده اند.

 

او گفت: در گروه علوم انسانی نیز ۱۸۰ هزار نفر ودرگروه هنر ۱۰ هزار و ۷۰۰ نفر، داوطلب ورود به دانشگاهها در آزمون سراسری امسال هستند.