1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از فرصت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی روزهای پنجم و ششم در مهر ماه خبر داد...

 

http://drmalekiedu.ir/images/image/50.jpg

 

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از فرصت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی روزهای پنجم و ششم در مهر ماه خبر داد.

 

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی ph.D پزشکی از اول شهریورماه آغاز شده و در تاریخ ۲۰ شهریورماه به پایان رسید.

 

با وجود این فرصت طولانی برای ثبت نام، بازهم داوطلبان زیادی با مراجعه به مرکز سنجش آموزش پزشکی اظهار کرده اند موفق به انتخاب رشته نشده و درخواست کرده‌اند این فرصت مجددا تمدید شود.

 

وی افزود: به دلیل ذکر شده، امکان ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات برای آن دسته از اوطلبانی که قبلا ثبت‌نام نموده اند مجددا در روزهای پنجم و ششم مهرماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir فراهم می‌شود.

 

 

قبولی ۹۲درصد شرکت‌کنندگان در آزمون علوم پایه

 

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون علوم پایه پزشکی، علوم پایه دندانپزشکی، علوم پایه داروسازی در پنجم شهریور ماه گفت: نتایج این آزمون روز چهارشنبه ۲۵ شهریورماه از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی اعلام شد و ۹۲ درصد داوطلبان پذیرفته شدند.

 

پورکاظمی در مورد آمار ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: تعداد ثبت‌نام کنندگان در آزمون علوم پایه پزشکی ۲۷۶۹ نفر، در آزمون علوم پایه دندانپزشکی ۱۶۶۱ نفر، در آزمون علوم پایه داروسازی ۱۷۰۶ نفر و در آزمون پیش کارورزی ۱۹۸۷ نفر بود.