1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

راه‌ اندازی رشته تخصصی طب سالمند در شیراز

کمیته سالمندی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان قوی‌ترین و کارآمدترین کمیته کشور در این زمینه انتخاب شده است...

 

 

http://www.drmalekiedu.ir/images/image/66.jpg

 

محمدهادی ایمانیه شنبه ۱۱ مهر در مراسم روز جهانی سالمند بیان کرد: کمیته سالمندی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان قوی‌ترین و کارآمدترین کمیته کشور در این زمینه انتخاب شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: کمیته سالمندی دانشگاه علوم پزشکی شیراز علاوه بر توجه به امور آموزشی، بهداشتی و پژوهشی به مسائل فرهنگی نیز توجه دارد.

 

ایمانیه با بیان اینکه ۷ تا ۸ درصد از جمعیت کشور سالمند تلقی می‌شوند، افزود: پیش‌بینی می‌شود این میزان تا ۱۰سال آینده به ۱۰درصد و تا ۳۵سال آینده به ۲۵درصد افزایش پیدا کند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین از اجرای طرحی همگانی در استان فارس به منظور تسریع در نوبت دهی مراکز درمانی استان از آذرماه امسال خبر داد و اضافه کرد: تسریع در نوبت دهی مراکز درمانی استان برنامه‌ای است که از آذر، اجرایی شده و به شکل اتوماتیک و براساس سن، انجام می‌شود.

 

وی افزود: در شش ماه گذشته آموزش به پزشکان خانواده، دنبال و شش بسته برای درمان سنین مختلف به آن‌ها ارائه شده است. یکی از این بسته‌ها به قشر سالمند تعلق دارد. در بسته سالمندان ۱۵مسئله مورد توجه قرار گرفته‌ است که باید توسط پزشک، شناسایی و در پرونده سلامت شخص ثبت شود.

 

ایمانیه تاکید کرد: بدون شک اگر مشکلات رفع شوند در پنج سال آینده سطح سلامت مردم فارس نسبت به بقیه استان‌ها بسیار متفاوت و بالاتر خواهد بود.