1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

مراکز پژوهشی جهاددانشگاهی برای فعالیت نخبگان

مراکز پژوهشی جهاددانشگاهی محل مناسبی برای فعالیت نخبگان هستند...

 

http://drmalekiedu.ir/images/image/78.jpg

 

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری، جهاددانشگاهی را سازمانی با پتانسیل قوی در زمینه پژوهشی، علمی و آموزشی عنوان کرد.

 

مجتبی بنیادیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه چهارمحال و بختیاری، از وجود یک ارتباط ارزشمند بین بنیاد نخبگان استان با برخی مراکز علمی آموزشی مانند جهاددانشگاهی خبر داد و افزود: خوشبختانه در حال حاضر تعامل بسیار خوبی بین مراکز دانشگاهی، پژوهشی و آموزش و پرورش با بنیاد نخبگان استان برقرار شده است.

 

وی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری در جذب نخبگان در سطح بسیار بالایی نسبت به سایر استان‌ها قرار دارد، خاطرنشان کرد: این آمار نشان‌دهنده وجود ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیار بالای نخبگان استان است که با وجود آن می‌توان در سطح علمی در جایگاه خوبی قرار گرفت.

 

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال وبختیاری با ابراز امیدواری از وجود پتانسیل قوی در جهاددانشگاهی خاطرنشان کرد: در این راستا می توان به نخبگان نیز کمک کرد.

 

بنیادیان افزود: جهاددانشگاهی یک مرکز آموزشی - پژوهشی است که در سطح ملی در حال فعالیت است و در واقع مراکز پژوهشی در جهاددانشگاهی استان وجود دارد که می‌تواند محل خوبی برای فعالیت برخی نخبگان استان باشد.

 

وی به مرکز پژوهشی رویان اشاره کرد و افزود: پژوهشکده رویان و پژوهشکده‌های دیگر که در بحث آی تی فعالیت می‌کنند، محل خوبی برای فعالیت برخی نخبگان استان هستند و می‌توانند برخی نخبگان استان را تحت پوشش قرار دهند.

 

بنیادیان تصریح کرد: در اجرای اهداف خود از خرداد ماه سال جاری کمیته‌ای تحت عنوان «کمیته علم و فناوری» در استان تشکیل شده که متشکل از مراکز آموزشی، تحقیقاتی، جهاددانشگاهی، مراکز رشد و پارک علم و فناوری است و در این راستا نتایج بسیار خوبی بدست آمده که امیدواریم منجر به تولید علم و فناوری شود.