1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

اولین دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی سلامت فارغ التحصیل شد

غزاله اتحادیه که به همراه ۵ دانشجوی دیگر، اولین ورودی های کارشناسی ارشد رشته مهندسی سلامت کشور را تشکیل می دهد...

 

http://drmalekiedu.ir/images/image/119.jpg

 

به گزارش خبرگزاری مهر، غزاله اتحادیه که به همراه ۵دانشجوی دیگر، اولین ورودی های کارشناسی ارشد رشته مهندسی سلامت کشور را تشکیل می دهد پس از چهار نیم سال تحصیلی، موفق به دفاع از پایان نامه خود با موضوع «مدل سازی ریاضی رشد تومور سرطانی» شد.

 

این فارغ التحصیل با بيان اينكه مهندسی سلامت یک رشته جدید میان رشته ای به شمار می آید، اظهار داشت: در اين رشته تحصيلی از اصول مهندسی صنایع در پيشبرد عملكرد سیستم های بهداشتی و سلامت استفاده می شود.

 

اتحادیه که تحصیلات کارشناسی خود را در گرایش تحلیل سیستم رشته مهندسی صنایع گذارنده است، افزود: در رشته مهندسی سلامت، تکنیک های رشته مهندسی صنایع که به منظور بهینه سازی عملکرد سیستم ها به لحاظ هزینه و زمان به کار می رود در سیستم های بهداشتی، بیمارستانی و مرتبط با مقوله سلامت به کار گرفته می شود.

 

وی درباره موضوع پایان نامه خود گفت: در این تحقیقات از تکنیک چندعاملی و شبیه سازی استفاده شده به این ترتیب که تومور سرطانی به منزله یک سیستم درنظر گرفته شد و پس از شبیه سازی خروجی تومور به دست آمد.

 

به گفته وی، از طریق شبیه سازی تومور سرطانی، پیش بینی رفتار این تومورها در بدن امکان پذیر می شود که می تواند برای درمان انواع سرطان ها کاربرد داشته باشد.