1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

تعطیلی ۵ دانشگاه غیرانتفاعی در مازندران

رئیس دانشگاه مازندران گفت: ۵ واحد دانشگاهی غیرانتفاعی در مازندران تعطیل شد....

 

http://drmalekiedu.ir/images/image/127.jpg

 

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، سیدخلاق میرنیا در دوازدهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد مازندران با بیان اینکه بخش خصوصی در بسیاری از امور توانست موفق عمل کند، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی یک نمونه موفق از عملکرد بخش خصوصی است که توانست در نظام آموزشی کشور عملکرد بسیار مناسب و سازنده‌ای داشته باشد و تحول ایجاد کند.

 

این عضو کمیسیون دائمی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران به وجود نظم و انضباط در دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و افزود: در مجموعه دانشگاه انسجام خوبی وجود دارد و دانشگاه آزاد اسلامی در یک فضای رقابتی توانست موفق عمل کند.

 

میرنیا با توجه به تعدد مراکز دانشگاهی غیردولتی و غیرانتفاعی در استان گفت: تاکنون از فعالیت ۵ مرکز دانشگاهی غیردولتی و غیرانتفاعی جلوگیری به عمل آمده است و برخی دیگر از این مراکز نیز فاقد استانداردهای اولیه هستند که به شدت با آنها برخورد و از فعالیت آنها نیز جلوگیری می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران اظهار کرد: در دوازدهمین جلسه هیات امنا که با حضور رئیس دانشگاه در سازمان مرکزی برگزار شد، کلیات بودجه پیش‌بینی سال ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی استان به تصویب رسید اما نیاز به برخی تغییرات داشت که اعمال این تغییرات و تایید نهایی آن بر عهده کمیسیون دائمی استان قرار گرفت.

 

کیومرث نیازآذری، با بیان اینکه تغییرات با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصاد دانش‌بنیان صورت گرفت، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی بودجه نهایی سال 95 در جلسه امروز طرح و بررسی شد و با موافقت همه اعضاء به تصویب رسید.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: نسخه استانی برنامه ششم تا افق ۱۴۰۴ نیز با هماهنگی معاونت برنامه ریزی و امور اقتصاد دانش‌بنیان و انجام برخی اصلاحات در این کمیسیون مطرح شد که بعد از بحث و بررسی مورد تصویب قرار گرفت.

 

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، افزایش تعداد اعضای هیات علمی و ارتقای مرتبه علمی آنها، افزایش تعداد دانشجویان بین‌الملل، تغییر برخی از شاخصه‌های پژوهشی، افزایش تعداد طرح‌های برون دانشگاهی و میزان رشد درآمد غیرشهریه‌ای را برخی از تغییرات در پیش بینی بودجه سال ۹۵ و سندچشم انداز تا پایان سال ۱۳۹۹ و افق ۱۴۰۴ عنوان کرد.