1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

کسب مجوز برای راه‌اندازی هفت دوره دستیاری

کسب مجوز برای راه‌اندازی هفت دوره دستیاری در ۱۵ رشته دانشگاه علوم پزشکی واحد تهران...

 

http://drmalekiedu.ir/images/image/160.jpg

 

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی گفت: کسب مجوز شورای گسترش دانشگاه آزاد برای راه اندازی هفت دوره دستیاری بیهوشی، جراحی عمومی، اطفال، زنان، روانپزشکی، گوش و حلق و بینی، داخلی و راه اندازی مقاطع ۸ رشته کار‌شناسی ارشد و ۷ رشته Ph.D بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر سید عباس صفوی با حضور در مراسم افتتاحیه نخستین جشنواره آموزشی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی چگونگی و اهداف اساسی از برگزاری این جشنواره را اعلام و سیاست‌های کاربردی و آتی حوزه معاونت آموزشی این واحد دانشگاهی را تشریح کرد.

دبیر اولین جشنواره آموزشی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، تجلیل و معرفی برترین‌های عرصه آموزشی واحد علوم پزشکی تهران را از اهداف ویژه این همایش برشمرد و درباره اهمیت برگزاری این جشنواره گفت: در دنیای پرشتاب و پیش بینی ناپذیر امروز، با توجه به پیشرفت‌های خیره کننده که در دهه اخیر در زمینه علوم پزشکی در جهان رخ داده است، بهترین راه توسعه برای جوانان که باید زمام کار‌ها را در آینده در دست بگیرند، آموزش خرد و پرورش خلاقیت با استعانت از فرهنگ اسلامی و هویت ایرانی است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی افزود: امروزه تغییراتی که در نیازهای نظام سلامت اتفاق افتاده، نیاز به تغییر در امر آموزش پزشکی را ضروری کرده و این امر مسئولیت دانشگاههای علوم پزشکی به ویژه دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را چندین برابر کرده است. بی‌تردید برگزاری اینگونه جشنواره‌ها به واسطه برقراری ارتباطات علمی – آموزشی در ارائه آخرین دستاورد‌ها و ایده پردازی‌ها در قلمروهای جدید نقش بسزایی ایفاء می‌کند.

صفوی سپس با توجه به نقش دانشگاه آزاد اسلامی در ارتقاء سطح بهداشت و درمان جامعه، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی که قریب نیمی از بار آموزش رشته‌های علوم پزشکی کشور را به عهده دارد، شایستگی دستیابی به قله‌های رفیع افتخار و موفقیت و جایگاه رفیع خود را در حدشان و منزلت اعضای هیئت علمی و توانمند خود را دارد.

معاون آموزشی واحد پزشکی تهران در تشریح مهم‌ترین فعالیت‌ها و اقداماتی که ظرف یک سال گذشته تاکنون مورد توجه و اولویت هیئت رئیسه دانشگاه قرار گرفته است، گفت: تدوین برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران در ۵ ساله ۹۳ الی ۹۸، کسب مجوز شورای گسترش دانشگاه آزاد برای راه اندازی هفت دوره دستیاری بیهوشی- جراحی عمومی- اطفال- زنان – روانپزشکی- گوش و حلق و بینی – داخلی کسب مجوز شورای گسترش دانشگاه آزاد برای راه اندازی مقاطع ۸ رشته کار‌شناسی ارشد و ۷ رشته Ph. D در رشته‌های پیشنهادی دانشکده‌های تابعه از مهم‌ترین دستاورد‌ها و موفقیت‌های آموزشی این دانشگاه طی سال گذشته بوده است.

وی با ابراز امیدواری از همه مسئولان و همکاران پزشک خود خواست با همدلی و همراهی همدیگر و با بکارگیری همه توان و استعداد خود در این ماموریت خطیر دانشگاه خود را همراهی کنند.

نخستین جشنواره آموزشی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر سید محمود طباطبائی رئیس دانشگاه، چهره ماندگار عرصه علوم پزشکی کشور و متخصص مغز و اعصاب، دکترسید علی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ایرج فاضل متخصص جراحی عمومی و عروق و سرطان و رئیس جامعه جراحان ایران و دکتر مسلم بهادری استاد ممتاز رشته آسیب‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقام اساتید پیشکسوت علوم پزشکی و جمع کثیری از معاونان، روسای دانشکده‌ها، مدیران گروه‌های آموزشی، دانشجویان، و نیز کارکنان ادارات آموزشی، در سالن اجتماعات شهید احمد رضا احدی برگزار شد.