1.    روشهای مطالعه ریاضیات    
  2.    متفاوت در آموزش   
  3.    متمایز در یادگیری   
  4.    تقویت استعداد   
  5.    نکته های طلایی   
  6.    بکارگیری روش های استاندارد   

آخرین خبرها

آزمون فوق العاده زبان وزارت بهداشت MHLE

آزمون فوق العاده زبان وزارت بهداشت MHLE برای داوطلبان دکتری پزشکی برگزار می شود...

http://drmalekiedu.ir/images/image/176.jpg

 

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین پورکاظمی با اعلام این خبر افزود: باتوجه به درخواست های متعدد داوطلبان آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) گروه علوم پزشکی سال ۹۵ ترتیبی اتخاذ شد که آزمون فوق العاده زبان انگلیسی  MHLE در روز پنج¬شنبه ۲۴ تیر ۹۵ برگزار شود.

 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از برگزاری آزمون فوق العاده زبان انگلیسی وزارت بهداشت «MHLE» در تیرماه ۹۵ خبر داد. پورکاظمی گفت: نام نویسی برای شرکت در این آزمون رأس ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۳۰ خرداد ۹۵ آغاز و در ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۸ تیر ۹۵ به پایان خواهد رسید. وی افزود: کارت های ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۲ تیرماه ۱۳۹۵ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است.

 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با بیان اینکه نتایج این آزمون در ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۳۹۵ در سایت این مرکز اعلام خواهد شد، گفت: داوطلبان می توانند جزئیات مربوط به چگونگی ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و کارنامه را در راهنمای عمومی شرکت در آزمون های MHLE در سال ۱۳۹۵ مطالعه کنند.

 

پورکاظمی تاکید کرد: پذیرفته شدگان می توانند نمره زبان انگلیسی خود را در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۸ و ۲۹ تیرماه ۱۳۹۵ که برای تمدید ثبت نام و ویرایش فرم ثبت نام آزمون دکتری تخصصی Ph.D در نظر گرفته شده، در آن فرم وارد کنند.