پردیس بین‌المللی کاسپین دانشگاه تهران در ۳۳ رشته دکتری و ۱۴ رشته کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

 

دکتر سید مصطفی رضوی، رئیس پردیس بین المللی کاسپین دانشگاه تهران با بیان این مطلب افزود: با اعلام دانشگاه تهران برای پذیرش دانشجو در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد به صورت متمرکز در پردیس‌های خودگران و بین‌المللی دانشگاه تهران، پردیس کاسپین نیز آمادگی خود را برای پذیرش در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد اعلام کرد و در ۳۳ رشته دکتری و ۱۴ رشته کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرید.

رئیس پردیس بین‌المللی کاسپین دانشگاه تهران گفت: پذیرش دانشجو در رشته‌های اعلام شده بدون کنکور و از طریق بررسی سوابق علمی، مصاحبه و آزمون اختصاصی خواهد بود و علاقه‌مندان تا پنجم اسفندماه می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه تهران در رشته مورد علاقه خود ثبت نام و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

رضوی افزود: پردیس بین‌المللی کاسپین دانشگاه تهران، با تکیه بر تجربه ۲۵ ساله آموزشی و پژوهشی دانشکده فنی خود در تلاش است تا از این تجربه برای توسعه آموزش عالی در منطقه و توسعه ظرفیت‌های پژوهشی منطقه استفاده کند.

وی با تاکید بر اهمیت کیفیت آموزش و پژوهش در پردیس بین‌المللی کاسپین دانشگاه تهران، اظهار داشت: برای اجرای دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری نیز این پردیس از توان و ظرفیت تمام اعضای هیأت علمی دانشگاه در واحدهای مختلف این دانشگاه بهره خواهد گرفت تا دانش‌آموختگانی با کیفیت تربیت کند.

رضوی افزود: برنامه آموزشی مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری این دوره نیز متناسب با شرایط دانشجویان تنظیم خواهد شد به نحوی که دانشجویان بتوانند حداکثر بهره را از کلاس‌ها ببرند.

رئیس پردیس کاسپین دانشگاه تهران با بیان اینکه پردیس کاسپین یک پردیس بین‌المللی است، از برنامه‌ریزی این پردیس برای پذیرش دانشجو از کشورهای منطقه خبر داد و گفت: در آینده نزدیک این پردیس از دانشجویان خارجی که علاقه‌مند به تحصیل در این پردیس باشند نیز دانشجو می‌پذیرد.

رضوی با اشاره به ارائه تسهیلات به دانشجویان شاغل به تحصیل در پردیس کاسپین، افزود: دانشجویانی که در پردیس بین‌المللی کاسپین دانشگاه تهران پذیرفته شوند، می‌توانند برای تأمین هزینه‌های تحصیلی از وام‌های دانشجویی و تسهیلات نظام بانکی نیز استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید