سامانه ثبت درخواست انتقالی و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ فعال شد.

 

سامانه انتقال دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده، فعال شده است.

دانشجویان باید نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال بر اساس بازه‌های زمانی اشاره شده با رعایت شرایط مصوب مطابق آیین‌نامه‌های آموزشی شورای‌ عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی در رشته مقاطع مختلف اقدام کنند.

دانشجویان متقاضی انتقال و میهمانی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ می توانند از امروز دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه تا چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ نسبت به ثبت درخواست در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.

بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو در روزهای شنبه ۳ تیر تا پنج‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ انجام می شود.

 

دانشگاه مبداء پس از رسیدگی، نتیجه اولیه را تا شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۲ اعلام می شود.

در مردادماه بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو انجام می گیرد و در نهایت تا سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ نتیجه توسط دانشگاه مقصد اعلام خواهد شد و تایید نهایی و ثبت نتیجه نهایی فرایند توسط دانشگاه مبدا و ارسال به دانشگاه مقصد صورت می گیرد.

سامانه میهمانی در طول نیمسال تحصیلی فعال بوده و نیازی به رعایت جدول زمانبندی نیست.

با توجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، تصمیم گیری در خصوص انتقال این دسته از دانشجویان طبق روال سنوات گذشته به عهده کمیسیون موارد خاص انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D.) وزارت بهداشت خواهد بود.

در دانشگاه‌هایی که سامانه انتقال در موعد مقرر فعال نیست، مسئولیت به عهده همان دانشگاه بو

دیدگاهتان را بنویسید