آزمون میان‌دوره پیش کارورزی پزشکی ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و دانشجویان واجد شرایط می‌توانند از امروز شنبه ۱۶ اردیبهشت تا چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت در این آزمون ثبت نام کنند.

بر اساس اعلام دبیرخانه شورای آموزش پزشکی عمومی به دانشگاه‌های علوم پزشکی، آزمون میان‌دوره پیش کارورزی برای دانشجویان رشته پزشکی ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

مرکز سنجش آموزش پزشکی شرایط شرکت دانشجویان رشته پزشکی در آزمون میان دوره را اعلام کرد.

داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور متقاضی شرکت در آزمون میان دوره پیش کارورزی خردادماه ۱۴۰۲ می‌توانند از امروز شنبه ۱۶ اردیبهشت تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

این گروه از داوطلبان باید پیش از این در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده باشند. داوطلبان دقت کنند تمامی مدارک مربوطه در این مرکز باید کامل باشد و در صورت نقص پرونده، کارت ورود به جلسه برای این داوطلبان صادر نخواهد شد.

این داوطلبان باید قبل از ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، با مراجعه به لینک آزمون‌های مربوطه (قسمت پرداخت هزینه) مبلغ ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال (۶۳۰ هزار تومان) به صورت اینترنتی پرداخت کنند و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شده مراجعه و در آزمون ثبت نام کنند.

دانشگاه‌های علوم پزشکی مجاز جهت ثبت نام داوطلبان تحصیل کرده خارج از کشور شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندارن، تبریز، اهواز، کرمانشاه، شیراز، زنجان، اصفهان، کرمان، مشهد، تهران هستند.

آزمون میان دوره پیش کارورزی در تاریخ ۱۸ خردادماه ۱۴۰۲ راس ساعت ۹ صبح به صورت کاغذی در ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی اعلام شده برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید